Naszą główną działalnością jest hurtowa sprzedaż surowców oraz narzędzi do produkcji laminatów. Poza tym w naszej ofercie posiadamy elementy wykończeniowe do produkcji łodzi oraz silniki zaburtowe Mercury i silniki elektryczne Motorguide Thruster.

Przez wiele lat zmagania się z rynkowymi realiami wypracowaliśmy i utrwaliliśmy wysoką pozycję na liście krajowych dystrybutorów. Nasi klienci mogą liczyć na szybką i fachową obsługę oraz mieć całkowitą pewność dotrzymania uzgodnionych terminów dostaw.

 
 
 
kliknij aby powiększyć zdjęcie
 Współpracujemy między innymi ze stoczniami jachtowymi z północno - wschodniej Polski oraz Litwy, Białorusi i Rosji.Ponadto prowadzimy skup i sprzedaż sprzętu pływającego. Zakupu mogą dokonać Państwo bezpośrednio w firmie lub w sklepie internetowym:


www.boatshop.pl

Nasza firma uzyskała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego do projektu:
"Zakup specjalistycznych urządzeń w celu utworzenia pierwszego profesjonalnego serwisu motorowodnego na Podlasiu"

program_regionalny.png, 31kB


Dzięki realizacji projektu współfinansowanego przez UE nasza spółka może pochwalić się jako pierwsza firma na Podlasiu świadczeniem:

  • kompleksowej i profesjonalnej usługi serwisowo-diagnostyczno-naprawczej wszystkich rodzajów silników motorowodnych
  • mobilnego serwisu bądź w przypadku poważniejszej awarii - transportu uszkodzonych jednostek (łodzi z silnikiem, samych silników, skuterów wodnych) do naszego punktu serwisowego
  • udoskonalonej jakości usługi serwisu małych silników elektrycznych poprzez wprowadzenie możliwości ich diagnostyki i naprawy


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MOTOROWODNIAKÓW DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG